Hakkımızda

 

OPTOMEK olarak hedefimiz; Rekabet gücünü arttırmak için takım çalışmalarını özendirerek, esnek, dinamik ve dayanışma ruhuna sahip, müşterilerinin gizlilik prensiplerine uygun bir ekip olmak, kalite yönetim sistemimizi müşteri, çalışan ve tedarikçilerimizle işbirliği içerisinde sürekli geliştirmektir.

Şirketin temel prensibi, ileri teknoloji ürünlerinin Türkiye’ye kazandırılması ve üretilmesidir. Bu ilke doğrultusunda savunma sanayi, kamu kuruluşları ve özel sektöre makine ve malzeme tedarik etmekte, ileri teknoloji ürünlerinin satışını yapmakta ve satış sonrası teknik desteğini vermektedir.

Şirketin faaliyetleri; sivil ve askeri amaçlı sistemlerin optik ve opto-mekanik tasarım, üretim ve eğitimleri, optik sistem elemanlarının tedariki, elektro-optik sistemlerin ve yedek parçalarının satış ve servisi, CNC mercek üretim tezgahları, göz içi lens ve optik laboratuar ekipmanlarının satış temsilciliği, teknik servis ve danışmanlığıdır.

Firmamız çalışma konularında ISO 9001-2000 kalite yönetim sistemine sahip olup, sağladığı çözümler için TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesine de sahiptir.

 

 

VİZYONUMUZ;

 

Dünyanın önde gelen firmaları ile uzmanlık alanlarımızı genişleterek, Yüksek teknolojiye sahip sistem çözümleri geliştirerek etkinliğimizi sürekli arttırmak.

 

MİSYONUMUZ;

 

Teknolojide yaşanan gelişmeleri hızlı ve etkin bir şekilde izlemek ,tüm kaynaklarımızı etkin bir şekilde kullanarak müşterilerimize , çalışanlarımıza , topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli düzenli bir biçimde arttırmak.

 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ;

 

Optomek olarak;

 

 

  Yenilikçi yaklaşımlarıyla, yüksek teknolojiye sahip sistem çözümleri geliştiren öncü ve güvenilir bir  şirket olmak,

 

  Sunduğumuz ürün ve hizmetlerde müşteri memnuniyetini arttırmak,

 

  Teknolojide ki gelişmeleri takip ederek müşterilerimize kaliteli çözümler sunmak,

 

  Optomek' in rekabet gücünü arttırmak için takım çalışmalarını özendirerek, esnek, dinamik ve dayanışma ruhuna sahip, müşterilerinin gizlilik prensiplerine uygun bir ekip olmak,

 

  Kalite yönetim sistemimizi müşteri, çalışan ve tedarikçilerimizle işbirliği içerisinde sürekli geliştirmektir.

Bizi takip edin!